BARANER, TÜRSAB'IN YURTDIŞI TEMSİLCİSİ OLDU

Yıllardır Türkiye ile Almanya arasında fahri turizm elçisi gibi çalışan Hüseyin Baraner, TÜRSAB’ın yurtdışı temsilcisi oldu. Türsab Genel Merkezi’nde yapılan görüşme ile anlaşma imzalandı. Türsab Genel sekreteri Çetin Gürcün Hüseyin Baraner’in deneyiminden Türsab olarak istifade etmeyi kararlaştırdık” dedi.

TÜRKİYE HEPİMİZİN

Hüseyin Baraner ise “Türkiye hepimizin ülkesidir. Hepimiz Türkiye’ye hizmet etmek istiyoruz. Türkiye’nin yurtdışında en temsil eden Türsab adına çalışmak bana gurur veriyor. Benim Türsab için bir şey yapmam lazım diye hizmete talip oldum. Artık Türkiye'yi yeniden anlatmak lazım. Biz Türkiye sevgisi ile yola çıktık.” dedi.

ALMANLAR TÜRKİYE TATİLİ FIRSATINI BEKLİYOR

Baraner sözlerini şöyle sürdürdü: "Türkiye'nin Avrupa turistinin en iyi ürünlerinden biri ve yerine koyulacak başka bir ülke yoktur. Halen tatile çıkan Almanlar çocuklarını İspanya'ya götürüyorlar ve Türkiye'deki imkanları sunamadıkları için çocuklarının ağladıklarını söylüyorlar. Çünkü çocuklara özel hizmet yok. Kaydırak, özel oyun yerleri ve çocuğa özel menüler bulunmuyor. Bu ise Alman ileleri zor durumda bırakıyor. Her Alman Türkiye'de tatil yapmak için fırsat bekliyor. Avrupa'da medya olmadan hiçbirşey yapılmaz. Biz ayağına gidip anlatmalıyız. Fotoğraf ile video ile tanıtım artık geri kaldı. tek tanıtım birebir anlatımdır." ( Kaynak:turkiyeturizm )