BAĞLIKAYA, KGF GENEL MÜDÜRÜ İSMET GERGERLİ İLE ANKARA’DA BİR ARAYA GELDİ

Son derece verimli geçen görüşmede KGF Genel Müdürü İsmet Gergerli çözüm odaklı açıklamalarda bulundu. Gergerli,Seyahat Acentacılığı sektörünün Türk turizmine verdiği katkının önemine değinerek, sektörün gelişmesi ve nefes alabilmesi için özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin desteklenmesi gerektiğini vurguladı. Bu bağlamda birlikte çalışarak tüm sorunlara çözüm bulmaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.

Görüşmede, FiruzBağlıkaya küçük ve orta ölçekli Seyahat Acentalarının büyük zorluklar yaşadığını ifade ederek , teminatsız KGF desteklikredi kullanımı konusunda,bu durumda bulunan seyahat acentalarınınözellikle desteklenmesini talep etti.

Gergerli, sektörün ülke ekonomisi açısından öneminin farkında olduklarını ve her türlü  işbirliğini geliştirmeye yönelik projeler yaparak Seyahat Acentalarının gelişimine katkıda bulunmaya, yardımcı olmayahazır olduklarını belirtti.
Önümüzdeki günlerde yeni bir görüşme gerçekleşecek.

Değişim Hareketi, Seyahat Acentacılığı sektörünün her türlü teşvik ve destekten yararlanabilmesi için görüşmelerine hız kesmeden devam edecek.