AŞK, YER GÖK TANIMIYOR

700 kabin görevlisinin yanıtladığı anket sonuçları, kabin görevlilerin dörtte üçünün yolculardan çıkma teklifi aldığını ortaya koyuyor. Araştırmaya katılan kabin görevlilerinin  %14’ü ise aşkı havada bulduklarını belirtiyor. Andreas Papandreu,  Vladimir Putin ve Benjamin Netanyahu’nun da kabin görevlileriyle evlenmeleri, aşkın yer gök tanımadığının bir kanıtı.

Sevgililer günü yaklaşırken, uçak bileti arama motoru Skyscanner’ın araştırmasına göre Eros’un aşk okları yeryüzünü aşıp, bulutların üzerinde bile hedefini 12’den vurabiliyor.  
Skyscanner’ın uluslararası olarak gerçekleştirdiği ve 700 kabin görevlisinin yanıtladığı 14 Şubat anketine göre uçakta seyahat eden günde ortalama 3 milyon yolcudan bir kısmı kalplerini kabin görevlilerinde bırakıyor.  Araştırmaya katılan kabin görevlilerinden dörtte üçü, yolculardan çıkma teklifi aldıklarını belirtiyor. Anket sonuçlarına göre bu tekliflere olumsuz yanıt verenler çoğunlukta olsa da kabin görevlilerinin %14’ü kendilerine gelen teklifi kabul ediyor ve aşkı havada buluyor.

Eros’un oklarına gökyüzünde yakalananlar

Eros’un oklarına gökyüzünde yakalananlar arasında birçok ünlü isim de yer alıyor. Kabin görevlileriyle evlenen devlet başkanları arasında eski Yunanistan Başbakanı Andreas Papandreu, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve geçtiğimiz aylarda yeniden İsrail Başbakanı seçilen Benjamin Netanyahu da bulunuyor.