‘ANTALYA TURİZM FUARININ GURURUNU YAŞIYORUZ!’

ATF22-Antalya Turizm Fuarı’na destek olan herkese teşekkürlerini ileten GMT Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral, “Her zaman yanımızda olduğunuz için teşekkür ediyoruz. Türk turizmini hep birlikte daha iyi noktalara taşımak için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

‘ANTALYA TURİZM FUARININ GURURUNU YAŞIYORUZ!’

Halil Öncü’ye değerlendirmelerde bulunan Selçuk Meral, yerinde pazarlama ilkesi ile yola çıktıkları bu yolda güzel bir iş ortaya çıkardıklarını belirterek, yapılan başarılı fuar organizasyonu ile de büyük bir guru içinde olduklarını söyledi.

“Türk turizminin gelişimini, Türk turizminin bilgi birikimini ve ürün çeşitliliğini en iyi anlatabileceğimiz yer Türkiye ve turizmin kalbi Antalya. Yerinde pazarlama ilkesi ile yola çıktığımız Antalya Turizm Fuarı, dördüncüsünü gerçekleştirirken, hep bunun üzerinde durduk. Bunun da gururunu yaşıyoruz hep birlikte. Yerinde pazarlama ilkesi ile yola çıktığımız bu konseptimiz müthiş bir sinerjyle dördüncü kez gerçekleştirildi. Bu yolda hedefimiz sadece Türkiye2nin değil, tüm dünya turizm profesyonellerini buluşacağı büyük bir bilgi paylaşım platformu, büyük bir iş paylaşımı olması yönünde bundan sonra gerçekleşecek. Bunun da müjdesini herkese verebilirim. Antalya Turizm Fuarı turizm camiasına gümbür gümbür giriş yaptı. Bir kere daha bu girişi belgeledi, ispat etti. Çok daha iyilerini yapabileceğini gösterdi. Bizlerde bu konuda katkı verebiliyor olmaktan çok gururlu ve mutluyuz. Bu konuda destek vermiş olan herkese, çok teşekkür ediyorum. Çok daha uzun yolumuz var. Hepinizi destek vermeye, hepinizi katkı koymaya, hepinizi birlik olmaya davet ediyorum. Bugüne kadar bizim ile olan herkese gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.