ANI TUR, 27. YILINDA YENİ BİNASININ AÇILIŞINI YAPTI

ANI TUR, 27. YILINDA YENİ BİNASININ AÇILIŞINI YAPTI

Anı Tur Plaza, yeni İstanbul'un yeni finans merkezi Ataşehir'de, Avrupa’daki ve hatta dünyadaki seyahat firmaları arasında bir örneği olmayan akıllı bina teknolojisiyle donatılmış durumda.

1985 yılında kurulan Anı Tur, 27 yıldır konuklarının kusursuz zamanlar geçirecekleri tatil ve her türden gezi programlarını profesyonel tecrübesinden aldığı güçle destekliyor. Müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak kabul eden Anı Tur; genel müdürlük, merkez ve franchising hizmeti veren ofislerinde konuklarına 2700 kişilik kadrosu ve 1400 kişilik satış personeliyle hizmet veriyor.


Anı Tur, sektörde gösterdiği istikrar ve verdiği sözleri zamanında tutarak kazanmış olduğu güveni, başarısının temel ölçütü olarak kabul ediyor.


1985 yılında kurulan Anı Tur, 27 yıldır konuklarının kusursuz zamanlar geçirecekleri tatil ve her türden gezi programlarını profesyonel tecrübesinden aldığı güçle destekliyor.

2011 yılında 300.000 kişinin seyahat hizmetlerini üstlenen Anı Tur, bu sayıyı her geçen yıl daha da arttırmayı hedefliyor. Anı Tur, sektörde gösterdiği istikrar ve verdiği sözleri zamanında tutarak kazanmış olduğu güveni, başarısının temel ölçütü olarak kabul ediyor. İstanbul'un yeni finans merkezi Ataşehir'de, Avrupa’daki ve hatta dünyadaki seyahat firmaları arasında bir örneği olmayan akıllı bina teknolojisiyle donatılmış ful otomasyonlu, dünyadaki mimari akımı takip eden modern çizgilere sahip, “cisco blade data server” ağı için gerekli tüm altyapı yatırımları tamamlanırken, 2150 metrekare kapalı alana sahip ödüllü bir plaza inşa eden Anı Tur, Mart 2012 tarihinden itibaren yeni merkezinde hizmet vermeye başladı.