AKTOB GELENEKSEL MART AYI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Halil ÖNCÜ (ANTALYA) - Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Geleneksel Mart Ayı buluşması Limak Lara De Luxe Resort'te gerçekleştirildi.

AKTOB GELENEKSEL MART AYI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Antalya Valisi Ersin Yazıcı'nın da konuk olduğu ve AKTOB Başkanı Kaan Kavaloğlu ve Yönetim Kurulu’nun düzenlediği Geleneksel Mart Ayı buluşmasında turizm sektörünün 2023 yılı gündemi ve beklentileri değerlendirildi.

AKTOB Başkanı Kaan Kavaloğlu yaptığı açılış konuşmasında, son dönem ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle, haberi alır almaz sektörün bir arada verdikleri tüm destekler için teşekkürlerini sundu ve 2023 yılı beklentilerini anlattı.

Kaan Kavaloğlu, “ Asrın felaketini yaşadık. Antalya’da haberi alır almaz, sayın Valimizin de koordinesi ile Antalya olarak en fazla depremzedeyi ağırlayan kent olduk. Küçüklü büyüklü tüm otel yöneticilerimiz ellerinden gelen tüm gayreti gösterdi. Bu konuda tüm sektör temsilcisi arkadaşlarıma verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum.”dedi. Kavaloğlu, iyi bir sezonun beklediklerini sözlerine ekledi.

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen vatandaşlara Antalyalıların en iyi şekilde ev sahipliği yaptığını belirten Antalya Valisi Ersin Yazıcı, başta AKTOB Başkanı Kaan Kavaloğlu olmak üzere tüm sektör temsilcilerine teşekkürlerini sundu. Vali Yazıcı, “Asrın felaketinde 50 binden fazla insanımızı kaybettik. Daha ilk günden itibaren Antalya’daki turizmcilerin yakın ilgi ve desteklerini gördük. Hemen hemen hiç olumsuz olay yaşamadan süreci tamamlamak üzereyiz.Hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.