7. DORUKKAYA MART ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR!

ROSSI FEST 11-12-13 Mart

 
Geleneksel hale gelen Rossignoll günlerinde snowboard ve kayak freestyle gösterileri, gün boyu açık havada DJ parti, gece havai fişek gösterisi ve kayak yarışları kar tutkunlarını bekliyor.
 


BURTON GAMES  18-19-20 Mart

 
Bu yıl yedincisi gerçekleşecek Burton Games günlerinde Dünya’ca ünlü snowboard’cular Alexandra Acs, Phillipp Handle ve Philipp Kundratiz kar üzerinde gece ve gündüz muhteşem freestyle snowboard gösterilerisini sergileyecekler. Türkiye’nin ilk snowparkı Dorukkaya pistlerinde yer alan rampalarda gerçekleştirilecek olan gösteriler sonrasında katılımcılar arasında da yarışmalar düzenlenecek. Yarışmayı kazanan sporculara sürpriz hediyelerin verileceği yarışmalar sonrasında da eğlencenin dorukta olacağı partiler gerçekleştirilecek.
 

TÜRKİYE’NİN İLK VE EN FONKSİYONEL SNOWPARK’I DORUKKAYA’DA

 
Türkiye'nin en iyi kayak pistlerinin olduğu DorukKaya Ski & Mountain Resort, Avusturyalı mühendisler tarafından projelendirilen farklı zorluk derecelerine ve farklı ihtiyaçlara göre konumlandırılmış 3’ü büyük 3’ü küçük olmak üzere 6 ana rampa, 3 handrail, Mart ayı boyunca Dorukkaya pistlerinde yer alacak olan şişme çalışma havuzu ( big air bag ) ve değişik özelliklere sahip 6 box’tan oluşan Türkiye’nin ilk ve en fonksiyonel Snowpark’ı ile farklı seviyelerde tüm snowboard severlere unutulmaz saatler vadediyor.
 

YÜKSEK KAR KALİTESİYLE HEYECAN DORUKTA
Üstelik Ücretsiz – sınırsız lift kullanımı…

 
DorukKaya, farklı zorluk derecelerinde ve uzunluklarında 7 ski - lift ve 12 kayak pisti, sezon boyunca her cumartesi freestyle gösterileri ve yıl boyunca yüksek kar kalitesi ile kayak severlerin ilk tercihleri arasındaki yerini koruyor. Üstelik kayak severlerin doya doya spor yapabilmeleri için Dorukkaya’da lift kullanımı ücretsiz ve sınırsız.
Açılışından bu yana 1 milyon geceleme ile başta Rusya ve Hollanda olmak üzere Türkiye'den ve dünyadan pek çok turisti ağırlayan DorukKaya Ski & Mountain Resort'un, gelecekte uluslararası yarışmalara ev sahipliği yapacak bir merkez konumuna gelmesi hedefleniyor.