29 EKİM'E ÖZEL GÜNEY FRANSA TURU

Çarşamba gününe denk gelen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatili 28 Ekim Salı günü öğleden sonra başlayarak 1,5 gün yapılacak. Bununla birlikte, hafta arasına denk gelen 23 Nisan ve 1 Mayıs gibi, 29 Ekim de hafta sonu tatiliyle birleştirilerek uzun tatil olarak kullanılabilecek.

Türkiye pazarındaki tüketiciye 2006’dan beri tatil hizmetleri sunan ODEON Tours, 2014 yılı itibarı ile faaliyetlerine OTI Holding’in global tur operatörü markası Coral Travel ile devam ediyor. Coral Travel & ODEON Tours misafirlerine 29 Ekim’de çok uygun fiyatlarla Fransa'nın güneyinde yer alan, tarihi ve kültürel bir şehir olan Aix-en-Provence’i keşfetme imkanı sunuyor.

Coral Travel & ODEON Tours’un, Cumhuriyet Bayramı’na özel, 26 Ekim çıkışlı, Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 3 gece konaklamalı 4 günlük Güney Fransa turu sadece 499 Euro.

Fransa’nın güneyinde, Marsilya’ya 25 km uzaklıkta yer alan, tarihi ve kültürel bir şehir olan Aix-en Provence, Monaco’ya kadar devam eden, güzeller güzeli bir bölge. Bu seyahatte, Cezanne ve Picasso'nun tablolarına ilham veren lavanta bahçelerini görebilirsiniz. Fransa'nın en güzel köylerinden biri olarak kabul edilen Gordes’in ortaçağdan günümüze kadar gelen şatolarını ve arnavut kaldırım sokaklarını keşfedebilirsiniz. Coral Travel & ODEON Tours’un Güney Fransa Turu’nda, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan “Papalar Şehri” Avignon’u da ziyaret edebilirsiniz. Zarif, çekingen ama aynı zamanda cıvıl cıvıl bir şehir olan Aix-en Provence, bölgenin en görülmesi gereken şehirlerinden.