12.TURİZM KUPASI’NDA ŞAMPİYON REGNUM CARYA

Üç arkadaşın; Levent Çeribaşı, Hakan Onbaşıoğlu ve Orhan Çelebi’nin Antalya Üniversitesi Turizm Fakültesi’nde öğrenciyken 12 yıl önce başlattıkları, konaklama ve seyahat acenteleri çalışanları arasındaki Futbol Turnuvası organizasyonu, Antalya’daki işletmelerin her yıl etkin katılımlarıyla “ Geleneksel” bir hale geldi.

Tourism Cup of Antalya, bölgedeki turizm çalışanları ve otellerin misafirleri tarafından da büyük ilgi görmekte. Sektör çalışanları bir araya getiren önemli ve her yıl heyecanla beklenen bir organizasyon olarak değerlendiriliyor. Bu yıl turnuvaya Barut Otelleri, IC Otelleri, The Marmara Antalya, Liberty Hotels Lara, Odeon Tours, TUI Travel Tantur, Paloma Hotels, Pegas Touristik, Meeting Point IQ, Biblio Globus, Regnum Carya, Maxx Royal, Rixos Premium Belek, Venezia Palace ve Port Nature Resort olmak üzere 16 takımdan, yaklaşık 300 oyuncu katıldı.

Dört haftadır çekişmeli geçen maçların sonunda; önce TUI ile Pegas Touristik üçüncülük, sonra da Barut Hotels – Regnum Carya birincilik için mücadele ettiler. 12.Tourism Cup of Antalya Turnuvasının Şampiyonu Regnum Carya, ikincisi Barut Otelleri, üçüncüsü ise TUI Travel Tantur takımları oldu.

Final maçlarından sonra dereceye giren ilk üç takıma Özel Turnuva kupası ile madalyaları düzenlenen görkemli bir törenle verildi. Ayrıca, Turnuva süresince yapılan değerlendirmelerle “Fair Play” özel ödülü Doğan Genç’e, “En İyi Oyuncu” ödülü Mustafa Karaçan’a, “En İyi Kaleci Ödülü” Mehmet Akkın’a, verildi. “En Centilmen Takım” olarak “The Marmara Hotel / Antalya” ve en centilmen taraftarı olan katılımcı kuruluş, “Liberty Hotels / Lara” seçildi . Turnuvanın “Gol Kralı” “TUI Travel Tantur” Takımından Özgen Totoş oldu.