QATAR AIRWAYS SIK UÇAN YOLCU PROGRAMINDA BRITISH AIRWAYS İLE ORTAKLIK YAPIYOR

Qatar Airways CEO’su Akbar Al Baker, British Airways ile yapılan ortaklığın müşterilere daha fazla Qmil kazanma fırsatı sunduğunu belirtti. Privilege Club üyeleri Qmilleri kullanarak bilet alabilir, ilave bagaj hakkı alabilir veya Doha’daki Qatar Duty Free ya da Oryx Galleria’dan alışveriş yapabilirler.

Sık Uçan Yolcu Programı konusundaki ortaklığın British Airways müşterilerine Qatar Airways uçuş ağındaki varış noktaları için kredi kazanma fırsatı sunduğunu belirten Al Baker sözlerine şöyle devam etti: “Her iki hava yolu şirketiyle Birleşik Krallık, Afrika, Avustralya ve Asya’ daki noktalar arasında seyahat eden yolcular artık Qatar Airways’in  günde beş uçuş gerçekleştirdiği Londra Heathrow Hava Limanı’na ulaşacak.”

Ayrıcalıklı yolculukların adresi Qatar Airways, Privilege Club üyelerine Qmillerini harcamak için ilgi çekici yollar sunuyor. Yolcular Qmillerini Doha’da (Katar) bulunan Doha Uluslararası Hava Limanı’nın Premium Terminali ile Oryx Galleria’da yer alan kalkış ve varış noktalarında bulunan Qatar Duty Free’de alışveriş yaparken de kullanabiliyor.

British Airways Executive Club üyeleri uçuş rezervasyonlarında veya hava yolu şirketinin ortakları ile alışveriş yaparken “Avios”  toplayabilir. Avios uçuşlar, oteller ve “sadece üyelere” sunulan özel teklifler ile promosyonlar için kullanılabilir.