OFLAZ TURİZMİN FUAR ATAĞI

Oflaz Turizm, 8 – 11 Aralık 2011 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Travel Turkey İzmir fuarına katılarak hem kendisini hem de Kemer’i tanıtacak.

Ozan Güven “Gelecek sezon için fuar tanıtım çalışmalarına hız verdik”

Oflaz Turizm Sahibi Ozan Güven yaptığı açıklamasında, başta Oflaz turizm olmak üzere Kemer’in tanıtımını yapmak için fuarlarda yer alacaklarını belirtirken, ilk hedefin ise Travel Turkey İzmir Fuarı olduğunu söyledi. Güven, “  Gelecek sezon için fuar tanıtım çalışmalarına hız verdik. Bu amaçla öncelikle çok önem verdiğimiz ve partner ülke olarak Hollanda’nın yer alacağı Travel Turkey İzmir Fuarında standımızı açacağız. Burada hem kendimizi hem de Kemer’in tanıtımını yapacağız. Bu fuara turizmde adı ön planda yer alan 20’yi aşkın ülke katılacak ve tanıtımlar yapacaklar. Ayrıca Türkiye’nin çeşitli destinasyonları da bu fuarda tanıtımlarını gerçekleştirecek. İzmir’de Oflaz Turizm ve Kemer’i en iyi şekilde tanıtacağız” dedi.
Ozan Güven, bu fuar sonrası EMİTT İstanbul ve Rusya’daki MITT Moskova turizm fuarında yer alacaklarını sözlerine ekledi.

Travel Turkey İzmir 2011 hakkında:
Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansı, bu yıl 8 - 11 Aralık 2011 tarihleri arasında İzmir'de Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda organize edilecek. 2010 yılında 17 ülkeden 585 firmanın katıldığı fuar nedeniyle İzmir'e 30 ülke (Almanya, ABD, Avusturya, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna Hersek, Filistin, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İran, İspanya, İtalya, Kanada, Karadağ, Kazakistan, KKTC, Kosova, Lübnan, Meksika, Mısır, Rusya, Senegal, Sırbistan, Suriye, Türkiye, Umman, Ürdün, Yunanistan)'den turizm profesyonelleri geldi. Dört gün süreyle açık kalan fuarı 15.963 kişi ziyaret etti.