EN İYİ TOPLANTI OTELİ

Hilton İstanbul’un ödülünü, Otel Müdürü Rainer Gieringer aldı. Turizm endüstrisine ivme kazandırmayı hedefleyen ‘ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’ için bu yıl 182 başvuru alındı. Projeler 3 ana sektör ve 29 ayrı kategoride; yaratıcılık, konsept, farklılaşılan noktalar, hizmet kalitesi, ülke tanıtımına sağladığı katkılar ve sürdürülebilir turizm için yapılan çalışmalar başlıkları altında incelendi. Başvurular, Türkiye genelinde kongre toplantı ve etkinlik düzenleyen dernek ve şirketlerin karar mercilerinde bulunan 46 kişilik bir jüri heyeti tarafından değerlendirildi.

Aldıkları ödülün kendileri için çok değerli olduğunu ifade eden Hilton İstanbul Otel Müdürü Rainer Gieringer; “Bize bu çok önemli ödülü layık gören herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. İstanbul’un sürekli gelişen toplantı ve kongre turizminin iddialı oyuncularından biri olarak, bölgesel ve küresel iş dünyasının tüm ihtiyaçlarını kalite, konfor ve dinamizmi odağımıza aldığımız hizmet anlayışımızla karşılamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 HILTON KONGRE MERKEZİ ve BOĞAZ MANZARALI TOPLANTI ODALARI

Hilton İstanbul 1955’ten bu yana Türkiye’de turizm sektörünün gelişmesi ve konaklama endüstrisinin standartlarının belirlenmesine öncülük ediyor. Hilton İstanbul, 3 bin kişi kapasiteli Hilton Kongre ve Sergi Merkezi de dahil olmak üzere, Boğaz manzaralı ya da gün ışığıyla aydınlanan 27 toplantı odası, açık hava mekanları ve 24 saat açık olan iş merkezi ile misafirlerine kesintisiz ve yüksek kaliteli hizmet veriyor.

İstanbul’un uluslararası etkinlik trafiğinin can damarlarından olan Kongre Vadisi’ne yürüme mesafesinde yer alan Hilton İstanbul, bahçeler içindeki büyük etkinlik alanlarında da Hilton Catering ayrıcalığıyla seçkin organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

RESTORANLARI İLE DE GÖZDE

‘Marmara Bölgesi’nin En İyi Toplantı Oteli’ seçilen Hilton İstanbul, restoranlarıyla da konuklarına dünya mutfaklarından özel lezzetler sunuyor. Kısa zamanda şehrin en iyileri arasına ismini yazdıran Al Bushra Lübnan ve Antakya mutfağının doyumsuz tatlarını, İstanbul’un klasikleşmiş markalarından biri olan Dragon da Uzakdoğu mutfağının en özel örneklerini sergiliyor.