CHİLL-OUT FESTİVAL İLK KEZ ÇEŞME'DE!

“Chill-Out Festival” konseptini Türkiye’ye getiren, rafine müzik severlerin tek radyosu Lounge FM 96.0 seçkin müzik severleri, Garanti Flexi ana sponsorluğu, Burn, Coca-Cola, Gap, Vespa, Tuborg ve Hollanda Kraliyeti Başkonsolosluğu’nun katkılarıyla düzenlenen festivalle Çeşme’de buluşturuyor.


 
Çılgın bir show: Cuban Brothers…

Eşsiz Küba ezgilerini, her biri breakdance şampiyonu olan üyelerinin benzersiz danslarıyla birleştiren The Cuban Brothers, Garanti Flexi Presents.. Chill-out Festival Çeşme 2011 için hazırladıkları özel show ve sürprizlerle hayranlarıyla buluşacak. The Cuban Brothers üyeleri, geleneksel Küba müziğini, bugünün soundu ile harmanlayarak, türünün en başarılı örneğini ortaya koyuyor. Efsane niteliğindeki canlı performansları, müzik, dans ve komedi unsurlarını bir araya getiriyor. 70’lerin Havana’sından aldıkları ilhamı soulful ve seksi bestelerle birleştiren The Cuban Brothers; İngiltere club sahnesinden çıkan en büyük grupların başında geliyor.


2002 yılında MTV Müzik Ödülüne layık görülen grup, bugün, Glastonbury, V-Festival, Homelands, Creamfields, Gumball Rally, Sonar gibi prestijli festivallerin en fazla aranılan isimlerinden biri oldu.

 
Sahnedeki enerjileri ve izleyicilerle olan iletişimini, müzikal ve görsel anlamda, her performansında bir adım öteye götüren topluluk,70’lerin çizgili eşofman takımları, retro saçları, parlak altın kolyeleri ve göz alıcı breakdance şovlarıyla, Hollywood starlarının özel partilerinden sonra, unutulmaz bir show için ilk kez Çeşme’ye geliyor...
 

Yoğun istek üzerine: Kraak&Smaak


Rekor katılımla gerçekleşen Chill-Out Festival Istanbul 2011’in yıldızları Kraak&Smaak ise tüm katılımcıları hayran bırakan ve hala konuşulan canlı performanslarıyla bu kez Çeşme’de sahne alıyor.

Avrupa funk ve breaks sahnesinin en eğlenceli ve tüm büyük festivallerin aranılan grubu Kraak&Smaak, özellikle son 2 sene içindeki çalışmalarıyla tarzının dünyadaki en önemli ismi haline geldi. Yüksek kaliteli prodüksiyonlarını aynı mükemellikte sahneye taşıdıkları canlı şovları ise Hollanda’dan çıkan en büyük eğlence olarak tanımlanıyor.

Plastic People, Mad As Hell, Squeeze Me, Money In The Bag gibi Kraak&Smaak klasikleri ve bu yılın başına imzasını atan Dynamite, The Journey, Call Up To Heaven gibi hala listelerin üst sıralarında yerlerini koruyan hit’leri ile birlikte Nisan 2011’de piyasaya çıkan yepyeni albümlerinden parçalarla Garanti Flexi Presents… Chill-Out Festival Çeşme 2011 katılımcılarını dans ettirmeye geliyorlar

 
Funk and dance…

Efsanevi plak şirketi Raw Fusion’un kurucusu Mad Mats aka Mats Carlsson, hip-hop’tan funk’a, latin’den disco’ya uzanan geniş bir yelpaze ile Türkiye’deki ilk performansını Garanti Flexi Presents…Chill-Out Festival Çeşme 2011’de  sergileyecek. Kid Bongo ise Lounge FM 96 severleri, radyodaki programı ile ülkemizde de büyük bir hayran kitlesi olan Futureboogie’nin tropik yüzüyle tanıştıracak.

• Mad Mats; 1996 yılında bir gece olarak başlattığı Raw Fusion’ı 2002 yılında bir plak şirketi haline getiren Mad Mats aka Mats Carlsson; özgün sound’u ve vizyonu ile ününü Stockholm’un dışına taşıyarak dünya çapında tanınan bir DJ haline geldi. Setlerinde disco, soulful house, hip hop, funk, latin ve dancefloor jazz tarzlarının en seçkin örneklerini sunan Mad Mats, 20 yılı aşkın DJ’lik deneyimi ile kendini dinlemeye gelenleri bol groove’lu bir müzikal yolculuğa çıkartıyor.

• Kid Bongo; Disco ve house dünyasının en saygın şirketlerinden Futureboogie’nin kurucuları arasında yer alan Kid Bongo, ruhani bir dans deneyimi yaşatmak için Garanti Flexi Presents… Chill-Out Festival Çeşme’deki yerini alıyor. Lounge Fm 96.0’daki setleri ve Electronica Festival 2011‘daki performansları ile ülkemizde de büyük bir hayran kitlesi olan Futureboogie’nin özgün sound unu Çeşme’nin muhteşem atmosferiyle birleştirecek olan Kid Bongo, disco ve house ağırlıklı parçalarıyla bizlere unutulmayacak bir performans sunacak. 

Lounge FM 96 müzik direktörü Can Tanca ile birlikte Memo Garan ve Low Earth, festivalin muhteşem atmosferine müzikleriyle katkıda bulunacak diğer isimler...
 
Biletler Biletix’te.
 

Ön satış bilet fiyatı: 60 TL / Flexi Card, Shop&Miles Platinum ve Privé kart sahiplerine Biletix perakende satış noktalarında %50 indirim