‘TÜRKİYE'NİN LİDER LÜKS YAŞAM RESORT’U SEÇİLDİ

Masmavi denizi, göz alabildiğine uzanan sahili, gastronomik lezzetleri ve benzersiz spası ile çok özel bir tatil deneyimi sunan “Kempinski Hotel Barbaros Bay” dünyanın önde gelen ödül platformu ‘World Travel Awards’ (Dünya Seyahat Ödülleri) tarafından 2022 yılı ‘Türkiye'nin Lider Lüks Yaşam Resort’u seçildi.

‘TÜRKİYE'NİN LİDER LÜKS YAŞAM RESORT’U SEÇİLDİ

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, seyahat ve turizm alanında dünyadaki en prestijli ödül platformlarından biri olan ve bu sene 29. su gerçekleşen World Travel Awards’un verdiği ödül ile sektördeki başarısına bir yenisini ekledi.   Dünya çapında seyahat profesyonelleri, medya ve tüketicilerin oyları ile verilen ödüller kuruluşların mükemmelliğe olan bağlılığının bir göstergesi olarak ifade ediliyor.

Ödüller İspanya Mallorca’da 1 Ekim’de düzenlenen World Travel Awards Europe Gala Töreninde sahiplerini buldu. Kazanılan ödülle ilgili olarak Genel Müdür Mehmet Ferman Doğan ‘Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum olarak misafirlerimize her zaman anılarında yer edinecek deneyimler sunmak için çalışıyoruz. Ekibimiz misafirlerimizin memnuniyeti için büyük bir titizlikle çalışıyor. Dünyanın önde gelen turizm destinasyonlarından Bodrum’da, markamızı en iyi şekilde temsil etmek için yarattığımız içeriğin misafirlerimiz, sektör profesyonelleri tarafından hissedilmesi ve ödüllendirilmesi bizim için çok değerli. Sektörümüzün dünyadaki en önemli ödüllerinden olan World Travel Awards ile bu başarının vurgulanması bizi gururlandırıyor. Misafirlerimize bu özel lüks deneyimini sunmaya ve onları evlerinde hissettirerek yeni hikayeler yaratmaya devam edeceğiz’ dedi.