POLONYA PAZARINA GİRİYOR

95’e yakın ülkede bulunan yaklaşık 9 bin oteliyle dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts, 205 odalı üst segment oteli Wyndham Wroclaw Old Town ile Polonya pazarına adım atarak dünya genelindeki varlığını genişletmeyi sürdürüyor.

POLONYA PAZARINA GİRİYOR

Wroclaw şehir merkezinin kalbinde, Baltık bölgesinin önde gelen otel işletmecilerinden Mogotel Hotel Group tarafından işletilecek olan otelin önümüzdeki ayın başında açılması bekleniyor.

Polonya’nın doğusundaki en büyük şehirlerden olan ve ünlü üniversite ve araştırma merkezlerine ev sahipliği yapan Wroclaw, zengin tarihi, çekici mimarisi ve müzeleri, tiyatroları, sanat galerileri ve atölyeleriyle canlı bir kültür ortamını bir araya getiriyor. Kentin göz alıcı tarihi merkezini ve önde gelen ziyaret noktalarını keşfetmek için ideal bir konumda yer alan otelin şık misafir odaları, geniş bir avlusu ve en üst katında yer alan ve tam donanımlı bir fitness salonuna, sauna ve buhar banyosuna sahip olan bir welness alanı da bulunacak.

Otel, gurme restoranı ve misafirlerin rahatlayıp sosyalleşebileceği sıcak bir ortama sahip lounge ve barı da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede yeme içme imkanları sunacak. İş için seyahat edenler, otelin toplamda 400’den fazla katılımcının ağırlanabildiği 11 toplantı odasından da yararlanabilecek. Otel aynı zamanda Wroclaw’daki Copernicus Uluslararası Havalimanı’na yalnızca 16 kilometre mesafede, kolay ulaşım imkanı sunan bir konuma sahip.

Wyndham Wroclaw Old Town, Wyndham Hotels & Resorts’un 30 ülkedeki, 350’nin üzerinde faal otel ve 90’dan fazla otel projesini kapsayan proje stokunun bulunduğu Avrupa portföyüne katılacak.

Wyndham Hotels & Resorts EMEA Avrupa Geliştirme Başkan Yardımcısı Christian Michel, “Polonya’daki ilk otelimizi, Mogotel iş birliğinde, üst segment Wyndham markamızla hayata geçirmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Polonya, geliştirme açısından güçlü bir potansiyele ve farklı profillerden ziyaretçileri kendine çeken çok sayıda ziyaret noktasına sahip olan bir ülke. Polonya, olumlu ekonomik şartlar ve yurtiçindeki büyük taleple, sektörümüz açısından heyecan verici fırsatlar sunuyor ve Avrupa’daki büyüme stratejimizle ideal bir uyum oluşturuyor” dedi.

Mogotel Hotel Group Geliştirme Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ivans Dokicans, “Wroclaw güzel ve tarihi bir şehir ve biz de Wyndham markasını bu şehirle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Wyndham Wroclaw Old Town, Almanya’da açılan Wyndham Garden Munich Messe’nin ardından Wyndham Hotels & Resorts iş birliğinde hayata geçirdiğimiz ikinci otel olacak ve bu verimli ortaklığımızın devamını heyecanla bekliyoruz” dedi.

Wyndham’ın Polonya ve dünya genelindeki otelleri, dünya çapında 50 binden fazla otel, tatil köyü ve tatil kiralama tesisinin dahil olduğu, dünyanın en cömert otel ödül programı Wyndham Rewards kapsamında yer alıyor.