AKDENİZ 5 EKİM'E KİLİTLENDİ

TÜRSAB Akdeniz BTK Seçimleri 5 Ekim 2022 tarihinde Antalya Akra Barut Hotel'de Saat 10.00-16.00 arasında gerçekleştirilecek.

AKDENİZ 5 EKİM'E KİLİTLENDİ

5 yıl boyunca Kemer’den Kaş’a kadar olan bölgede TÜRSAB’ın B.Antalya Başkanlığını başarıyla yürüten Rıza Perçin’in başkan adayı olduğu TURUNCU renkli liste ile, Başaran Ulusoy döneminde ibra olmayan yönetimde yer alan ve girdiği son üç seçimi de kaybeden Kerim Çavuşoğlu’nun başkan adayı olduğu BEYAZ renkli liste seçimde yarışacak.

Rıza Perçin, turizm sektörünün farklı branşlarında ticaret hayatına devam eden kimliğinin yanı sıra, 2014-2015 sezonunda Antalyaspor’u 1.Lig’den Süperlig’e çıkartan yönetim kurulunda yer alması sebebiyle Antalya halkının da yakından tanıdığı genç bir turizmci işadamı kimliği ve projeleri ile ön plana çıkıyor.

Diğer taraftan Rıza Perçin pandemi döneminde 1.500’e yakın sağlık çalışanına tatil hediye ettiği kampanyayı başlatarak kamuoyundan da büyük takdir topladı. Kerim Çavuşoğlu bölgede büyük bir dönemi atama yoluyla olmak üzere 20 yıla yakın bir süre başkanlık yapmıştı.Tecrübe sloganı ile üyelerden oy istiyor. (Kaynak: Turizm Ajansı)