08Haziran2012, 21:38 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

SEÇİM AYDIN YAZIYOR,''ANKARA MİLADINA BU AKŞAM TANIK OLACAK''

SEÇİM AYDIN YAZIYOR,''ANKARA MİLADINA BU AKŞAM TANIK OLACAK''

Seçim AYDIN

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu köşe yazısı 1620 kez okunmuştur

Dostlarımızın fotoğraf ve video olarak kaydedeceği bu anları yaz tatilinde dostları ile de paylaşacağından, internetteki dostluk ortamlarında yayacaklarından eminim. Kentimizi unutulmaz yapmak, hepimizin görevi…
Yıllar önce Ankara’nın genç Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti olması gündeme geldiğinde, ulaşım açısından da Türkiye coğrafyasının kalbi olması en büyük hayaller arasında yer alıyordu. Bu hayalin bugün için büyük ölçüde gerçekleştiğini söylemek mümkün. Ankara, Türkiye’nin en önemli kavşak noktalarından birisi haline geldi.
Artık pek çok kent için günübirlik ulaşım aksının içinde olan Ankara, tüm yönlerden gelecek konuklarını karşılamaya hazır.

BATI YAKASI

Başkent için ‘yapılırsa böyle olur’ dedirtecek yenilikler üzerinde çalışıyoruz. ASF süresince birçok sürpriz sizlerle olacak. AVM’ler, hem kent içi toplu ulaşım araçları ile hem de kent dışından bir geceliğine de olsa konaklamak için gelecek konuklarımız için kolayca ulaşılabilecek konumlarda bulunuyor.
Söz gelimi ANKAMALL, İstanbul, Bolu yönünden gelenler için hem güvenli bir park alanı, hem de metro hattı ile rahat ulaşılabilen avantajlı bir alışveriş merkezi durumunda. Aynı zamanda bu AVM Türkiye’de ilk defa tanıtımının yapılacağı teknoloji ürünlerinin satışına da ev sahipliği yapacak.  

KUZEY RÜZGÃ?RI

Kuzey’den gelenler için (Samsun, Çorum, Kırıkkale) NATAVEGA AVM hem alışveriş yapabilecekleri; hem de Türkiye’nin en büyük akvaryumunda zaman geçirebilecekleri renkli bir alan. Çocuklarınız güvenilir rehberler eşliğinde iken, siz de yeni ürünleri tanıyabileceksiniz.
Tüm AVM’lerde Moda Sokakları var. Tatil günlerine hazırlanırken kendimiz ve dostlarımız için en yeni ürünlerin ilk alıcıları arasında olma fırsatı da elinizde. Moda danışmanları sizlere yardım için hazır olacak.

SINIR ÖTESİNDEN

Kentpark AVM ise yurtdışından da izlenimler sunuyor. Genel Müdürleri Mehmet Akalın’ın çabaları ile politikayı turizmle bağdaştırdılar ve bir Hollanda Köyü kuruldu. Hollanda’nın farklı ürün ve markaları ile tanışma imkanı bulacaksınız. Eskişehir, İzmir, Bursa, Polatlı yönünden gelenler için Kentpark’taki etkinliklere ulaşmak son derece kolay.

IŞIKLARIN DANSI

Konya, Adana, Kayseri yönünden gelen konuklarımızı ise PANORA’da karşılıyoruz. Ankara’nın güzel panoramasını, ışıklı gecelerini izlemeye davet ediyoruz. Kente güzel bir giriş yanında, alış -veriş sonrası etkinliklere ulaşma imkanı da zengin.

OTELLERİN JESTİ

Komite olarak uzun süre çalıştık. Devlet kurumları, Belediye ve ATO imkanlarını sundu, sizler için en iyisini seçmekte zorlandık. Bugünden itibaren festival, artık sizin etkinliğiniz.
Unutmadan söyleyeyim, Ankara’daki oteller festival boyunca 3 gece kal 2 gece öde seçeneği ile sizleri daha uzun süre konuk etmek ve etkinliklere daha hesaplı katılabilmeniz için hazırlıklarını tamamladılar. Otellerimizde ASF danışmanları sizlerle olacak. Programın akışını sizin için günlük olarak düzenleyeceğimiz  www.atid.org.tr/ adresinden izleyebilirsiniz.                                                                                                                                                         Sözün özü; otelcisinden esnafına, yöneticisinden sanatçısına kadar hepimiz Ankara tarihinin en büyük organizasyonu için hazırız.                                                                                                                                                 Hepinizi bekleriz.

Seçim AYDIN


 TURIZM DOSYASI internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları TURIZM DOSYASI Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

TURİZM DOSYASI WEB TV - HABERLER
Antalya Daily News TV, www.turizmdosyasi.com sahibi Turizm Yazarı Halil Öncü’den 2018 Turizm sezonu ile ilgili görüşlerini aldı.>>>


Türkiye’nin uluslararası en büyük turizm buluşmalarından birisi olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın (EMITT) 22’ncisi hem katılım hem de ilgi anlamında rekor kıracak gibi görünüyor. >>>


Almanya’da yaşayan ve tatillerini 12 yıldan bu yana Kemer Limak Limra Otel olarak seçen Carina Moecker Neuss ve arkadaşları, Almanya’dan getirdikleri kedi evlerini ve mamaları otelin çeşitli noktalarına yerleştirdiler ve yaptıkları bu davranış ile de alkışı hak ettiler. Alman Turistler, Limak Limra Otel’in kedi sever bir otel olduğunu bunun için de 12 yıldan bu yana tatil için tek adreslerinin Limak Limra olduğunu söylediler >>>


Turizm sektöründe yeni işbirlikleri ve ülke tanıtımına katkıda bulunmak için yola çıkan Travel Turkey İzmir Fuarı renkli görüntülere sahne olurken, bu vesile ile sektörde buluşma fırsatı yakaladı. Turizm Yazarı Halil Öncü fuarı dakika dakika takip etti.>>>


Turizm Yazarı Halil Öncü, Golf turizmindeki gelişmeleri Belek Kaya Palazzo Golf Müdürü Şehmus Işık,Innvista Otel Genel Müdürü Ülkay Atmaca ve turnuva için Belek’e gelen Bodrum Golf Müdürü Can Ertuna’dan aldı.>>>


ADALYA HOTELS & Partners Gala Yemeği Renkli Görüntüler Sahne Oldu. Turizm Yazarı Halil Öncü’nün izlenimleri ve geceden görüntüler. >>>
Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde yer alan ve kuruluşundan itibaren hızlı ve emin adımlarla büyümeye devam eden Gezinomi, 2017 yılı acenteler buluşmasını Antalya’da gerçekleştirdi.
>>>

Sponsor Bağlantılar

Turizm Dosyası - Sektörden Son Gelişmeler

Adres : Turizm Dosyasi .... Turizm Haberleri Sektörden Son Haberler
Tel :0 542 437 90 04
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]