KEMER VE KUMLUCA'LILAR DÜĞÜNLERİNİ LİMAK LİMRA OTELDE YAPIYOR. NEDEN Mİ? - TURIZM DOSYASI - Anasayfa

7 BİN TL ÖDÜLLÜ DEVLET TÜRK SÜSLEME SANATLARI YARIŞMASI BAŞVURULARI BAŞLADI

Okuduğunuz haber
KEMER VE KUMLUCA'LILAR DÜĞÜNLERİNİ LİMAK LİMRA OTELDE YAPIYOR. NEDEN Mİ?

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTELİLER DERNEĞİ 7. OLAĞAN GENEL KURULU

Anasayfa   /    Röportajlar    /    KEMER VE KUMLUCA'LILAR DÜĞÜNLERİNİ LİMAK LİMRA OTELDE YAPIYOR. NEDEN Mİ?

KEMER VE KUMLUCA'LILAR DÜĞÜNLERİNİ LİMAK LİMRA OTELDE YAPIYOR. NEDEN Mİ?

RÖPORTAJLAR      19 Subat 2011 - 18:20     0

KEMER VE KUMLUCA'LILAR DÜĞÜNLERİNİ LİMAK LİMRA OTELDE YAPIYOR. NEDEN Mİ?
Limak Limra Otel İnsan Kaynakları Müdürü Adnan Ceylan
 
Limak Limra Otel İnsan Kaynakları Müdürü Adnan Ceylan yapığı açıklamasında, “Düğün yapacak olan misafirlerimiz ve yakınları kendilerini evlerinde hissedecekleri bir ortam içerisinde bulacaklar. Eğer düğün sahiplerimiz, düğüne gelecek misafirlerine yol cefası çektirmek istemiyorlarsa, bölge halkının özelliklerinin tamamını bilen tam donanımlı bir kadrodan hizmet almak istiyorlarsa, ödüllü aşçıbaşımızın leziz menüsü ve pastası ile misafirlerine unutulmaz anılar ile ayrılmasını istiyorlarsa ve her şeyden önce salonumuza gelen misafirlerimizi koşulsuz misafir memnuniyeti mantığı ile ağırlayacağımızdan hiç şüpheleri olmasın”dedi. 
 

 
Son dönem Kemer ve Özellikle Kumluca’dan Limak Limra Otel’de düğün yapmak için talep var? Bu konuda neler söyleyeceksiniz?

 
Düğün yapacak olan misafirlerimiz ve yakınları kendilerini evlerinde hissedecekleri bir ortam içerisinde bulacaklar.  Neden Limak Limra Otel’de düğün diye soracak olursanız şunu söyleyebilirim. Eğer düğün sahiplerimiz, düğüne gelecek misafirlerine yol cefası çektirmek istemiyorlarsa, bölge halkının özelliklerinin tamamını bilen tam donanımlı bir kadrodan hizmet almak istiyorlarsa, ödüllü aşçıbaşımızın leziz menüsü ve pastası ile misafirlerine unutulmaz anılar ile ayrılmasını istiyorlarsa ve her şeyden önce salonumuza gelen misafirlerimizi koşulsuz misafir memnuniyeti mantığı ile ağırlayacağımızdan hiç şüpheleri olmasın. Bizi biz yapan fiziki yapı güzelliği değil içindeki mükemmel hizmeti vermek için bir biri ile yarışan ekip arkadaşlarımızdır.

 

Düğün sahiplerinin Limra Otel’de düğünlerini yapmalarının neden, ne olmalıdır. Neden Limra oteli düğün için tercih etmeliyiz?

 
Birincisi Limak Limra Otel’de yapılacak düğün atmosferini bir başka bir yerde bulamayacakları konusunda iddialıyız. Gerek bölge halkını yakından tanımamız açısından gerekse vereceğimiz hizmet kalitesi açısından almış olduğumuz geri dönüşümler bu şekilde… Ayrıca düşünün Kumluca’dan Antalya’ya düğüne gidecek bir misafirin 3 saati yollarda geçecek ve kaza riski, düğüne zaman açısından konsantre olma gibi sebepleri ortadan kaldıracak bir nokta olması ayrı bir avantaj olarak düşünüyorum.
 

 
Limak Limra Otelin düğün salonu ve alanları konusunda kapasite ve özelliklerinden bahsedebilir imisiniz?

 
İsteğe bağlı olmak üzere açık alan düğünü yada salon düğünü şeklinde hizmet verebiliyoruz. Açık alanda,  futbol sahasında düğün yapmak isteyenler için 2000 kişiye kadar çıkma şansımız mevcut. Kapalı alanlarda ise 550 ve 1000 kapasiteli iki salonumuz mevcut. Bu bölgedeki insanlar genellikle 1000 kişilik Aspendos 1 toplantı salonumuzu tercih ediyorlar.
 

 
Limak Limra Otel’de çok sayıda ünlü düğün yaptı. Bu konuda neler söyleyeceksiniz?
 
Biz son 3 yıldır düğün programına başladık..Başlangıç noktası da otelimizi tanıyan ve bilen bu bölgenin ileri gelenlerinin kendi istekleri doğrultusunda gerçekleşti.  Bizlerde bu hizmeti bölge halkına sunarak gerekli kolaylığı sağlamak için yönetim olarak karar aldık. Yapmış olduğumuz düğünlerin bazılarını saymak gerekirse ilk düğünümüzü çok komik olacak belik ama Adnan Ceylan’a yani şahsıma yapıldı ve 1500 kişilik katılımla herkese maksimum mutluluk sağlandı. Bu vesile ile de tüm arkadaşlara tekrar teşekkür bir borçtur.   Bu arada Yetiş Kurga, Durmuş Can,  Doğan Kurga Oğlu Mustafa Kurga, Meşhur Banazlı Abimiz İsmail Banazlı’nın Oğlu,  Çamyuva Eşrafından Adem Orhan’ın Oğlu sayabileceğimiz bölgenin ileri gelen ve sevilen aileleridir. Her birisi 1000 kişi üzeri katılımla gerçekten tüm misafirlerini mutlu ettiler ve bizlere çok teşekkür ettiler.
 

Fiyat politikası hakkında bilgi alabilir miyiz? Balayı odası sanırım Limra Otelin hediyesi.

 
Özelikle değişken fiyat kullanmıyoruz. Çünkü bu bölgede herkes birbirini seviyor ve her şeyini paylaşıyor. Bizde kendimizi bu ailelerin bir ferdi gördüğümüz için hepsine aynı fiyatı ve hizmeti vermeyi uygun buluyoruz. Bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum ki düğün görüşmesine gelen kişi bir önceki düğün sahibinden zaten tüm detayları almış olarak geliyor ve alacağı hizmet karşılığında ne ödeyeceğini zaten biliyoR. Fiyat konusuna gelince burada rakam telaffuz etmek yanlış anlaşılabilir ama şunu söyleyebilirim. Kumluca’dan Antalya’ya gidiş dönüş bir aracın yakacağı yakıt miktarı gibi esprili bir cevap verebiliriz. Bunu da özellikle belirtiyorum. Kişi Kumluca’dan Antalya’ya aracı ile düğüne gidiyor, takısını takıyor ve geri dönüyor maliyet mukayesesini size bırakıyorum. Ayrıca balayı odamızı eksiksiz sunuyoruz. Şunu söyleyebilirim ki, bizi görmeden anlamak mümkün değil.
 
Konu ile ilgili röportajımız Gazete Akdeniz'de tam sayfa olarak son sayfada işte böyle yer aldı.
 
Yaz yoğunluğunda düğün yapılabiliyor mu? Otelin yoğunluğu düpün organizasyonunu etkilemiyor.

 
Bize önceden bildirilmesi durumunda düğün yapabiliyoruz. Burada önceden bildirilmesi diye belirttiğim konu salonların durumu ve planlanması açısındandır.

 
Unutlmaz bir düğün için, düğün yapacaklara ve bölgeye son olarak mesajınızı alsam?

 
Kendilerini evlerinde hissedecekleri bir ortam arıyorlarsa, düğüne gelecek misafirlerini yol cefası çektirmek istemiyorlarsa, bölge halkının özelliklerinin tamamını bilen tam donanımlı bir kadrodan hizmet almak istiyorlarsa, ödüllü aşçıbaşımızın leziz menüsü ve pastası ile misafirlerine unutulmaz anılar ile ayrılmasını istiyorlarsa her şeyden önce salonumuza gelen misafirlerimizi koşulsuz misafir memnuniyeti mantığı ile ağırlayacağımızdan salondan kimsenin mutsuz ayrılmayacağını bilmelerini istiyorum. Bizi biz yapan fiziki yapı güzelliği değil içindeki mükemmel hizmeti vermek için bir biri ile yarışan ekip arkadaşlarımızdır.
 
KEMER LİMAK LİMRA OTEL
Adnan CEYLAN / İnsan Kaynakları Müdürü
Tel: 0 242 824 53 00

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ