19Şubat2011, 18:20 - Anasayfa // RÖPORTAJLAR Haberi yazdır

KEMER VE KUMLUCA'LILAR DÜĞÜNLERİNİ LİMAK LİMRA OTELDE YAPIYOR. NEDEN Mİ?

KEMER VE KUMLUCA'LILAR DÜĞÜNLERİNİ LİMAK LİMRA OTELDE YAPIYOR. NEDEN Mİ?

Halil ÖNCÜ ( KEMER-KİRİŞ ) - Kemer Kiriş Bölgesinde turizmin Lokomotif tesislerinden birisi olan Limak Limra Otel, düğün organizasyonları ile de adından söz ettiriyor. Kemer ve Kumluca halkının kendilerini evlerinde hissedecekleri bir ortam içerisinde gerçekleştirdikleri düğünleri unutulmaz anlar oluştururken, düğüne gelecek misafirler de yol cefası çekmemiş oluyorlar.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Limak Limra Otel İnsan Kaynakları Müdürü Adnan Ceylan
 
Limak Limra Otel İnsan Kaynakları Müdürü Adnan Ceylan yapığı açıklamasında, “Düğün yapacak olan misafirlerimiz ve yakınları kendilerini evlerinde hissedecekleri bir ortam içerisinde bulacaklar. Eğer düğün sahiplerimiz, düğüne gelecek misafirlerine yol cefası çektirmek istemiyorlarsa, bölge halkının özelliklerinin tamamını bilen tam donanımlı bir kadrodan hizmet almak istiyorlarsa, ödüllü aşçıbaşımızın leziz menüsü ve pastası ile misafirlerine unutulmaz anılar ile ayrılmasını istiyorlarsa ve her şeyden önce salonumuza gelen misafirlerimizi koşulsuz misafir memnuniyeti mantığı ile ağırlayacağımızdan hiç şüpheleri olmasın”dedi. 
 

 
Son dönem Kemer ve Özellikle Kumluca’dan Limak Limra Otel’de düğün yapmak için talep var? Bu konuda neler söyleyeceksiniz?

 
Düğün yapacak olan misafirlerimiz ve yakınları kendilerini evlerinde hissedecekleri bir ortam içerisinde bulacaklar.  Neden Limak Limra Otel’de düğün diye soracak olursanız şunu söyleyebilirim. Eğer düğün sahiplerimiz, düğüne gelecek misafirlerine yol cefası çektirmek istemiyorlarsa, bölge halkının özelliklerinin tamamını bilen tam donanımlı bir kadrodan hizmet almak istiyorlarsa, ödüllü aşçıbaşımızın leziz menüsü ve pastası ile misafirlerine unutulmaz anılar ile ayrılmasını istiyorlarsa ve her şeyden önce salonumuza gelen misafirlerimizi koşulsuz misafir memnuniyeti mantığı ile ağırlayacağımızdan hiç şüpheleri olmasın. Bizi biz yapan fiziki yapı güzelliği değil içindeki mükemmel hizmeti vermek için bir biri ile yarışan ekip arkadaşlarımızdır.

 

Düğün sahiplerinin Limra Otel’de düğünlerini yapmalarının neden, ne olmalıdır. Neden Limra oteli düğün için tercih etmeliyiz?

 
Birincisi Limak Limra Otel’de yapılacak düğün atmosferini bir başka bir yerde bulamayacakları konusunda iddialıyız. Gerek bölge halkını yakından tanımamız açısından gerekse vereceğimiz hizmet kalitesi açısından almış olduğumuz geri dönüşümler bu şekilde… Ayrıca düşünün Kumluca’dan Antalya’ya düğüne gidecek bir misafirin 3 saati yollarda geçecek ve kaza riski, düğüne zaman açısından konsantre olma gibi sebepleri ortadan kaldıracak bir nokta olması ayrı bir avantaj olarak düşünüyorum.
 

 
Limak Limra Otelin düğün salonu ve alanları konusunda kapasite ve özelliklerinden bahsedebilir imisiniz?

 
İsteğe bağlı olmak üzere açık alan düğünü yada salon düğünü şeklinde hizmet verebiliyoruz. Açık alanda,  futbol sahasında düğün yapmak isteyenler için 2000 kişiye kadar çıkma şansımız mevcut. Kapalı alanlarda ise 550 ve 1000 kapasiteli iki salonumuz mevcut. Bu bölgedeki insanlar genellikle 1000 kişilik Aspendos 1 toplantı salonumuzu tercih ediyorlar.
 

 
Limak Limra Otel’de çok sayıda ünlü düğün yaptı. Bu konuda neler söyleyeceksiniz?
 
Biz son 3 yıldır düğün programına başladık..Başlangıç noktası da otelimizi tanıyan ve bilen bu bölgenin ileri gelenlerinin kendi istekleri doğrultusunda gerçekleşti.  Bizlerde bu hizmeti bölge halkına sunarak gerekli kolaylığı sağlamak için yönetim olarak karar aldık. Yapmış olduğumuz düğünlerin bazılarını saymak gerekirse ilk düğünümüzü çok komik olacak belik ama Adnan Ceylan’a yani şahsıma yapıldı ve 1500 kişilik katılımla herkese maksimum mutluluk sağlandı. Bu vesile ile de tüm arkadaşlara tekrar teşekkür bir borçtur.   Bu arada Yetiş Kurga, Durmuş Can,  Doğan Kurga Oğlu Mustafa Kurga, Meşhur Banazlı Abimiz İsmail Banazlı’nın Oğlu,  Çamyuva Eşrafından Adem Orhan’ın Oğlu sayabileceğimiz bölgenin ileri gelen ve sevilen aileleridir. Her birisi 1000 kişi üzeri katılımla gerçekten tüm misafirlerini mutlu ettiler ve bizlere çok teşekkür ettiler.
 

Fiyat politikası hakkında bilgi alabilir miyiz? Balayı odası sanırım Limra Otelin hediyesi.

 
Özelikle değişken fiyat kullanmıyoruz. Çünkü bu bölgede herkes birbirini seviyor ve her şeyini paylaşıyor. Bizde kendimizi bu ailelerin bir ferdi gördüğümüz için hepsine aynı fiyatı ve hizmeti vermeyi uygun buluyoruz. Bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum ki düğün görüşmesine gelen kişi bir önceki düğün sahibinden zaten tüm detayları almış olarak geliyor ve alacağı hizmet karşılığında ne ödeyeceğini zaten biliyoR. Fiyat konusuna gelince burada rakam telaffuz etmek yanlış anlaşılabilir ama şunu söyleyebilirim. Kumluca’dan Antalya’ya gidiş dönüş bir aracın yakacağı yakıt miktarı gibi esprili bir cevap verebiliriz. Bunu da özellikle belirtiyorum. Kişi Kumluca’dan Antalya’ya aracı ile düğüne gidiyor, takısını takıyor ve geri dönüyor maliyet mukayesesini size bırakıyorum. Ayrıca balayı odamızı eksiksiz sunuyoruz. Şunu söyleyebilirim ki, bizi görmeden anlamak mümkün değil.
 
Konu ile ilgili röportajımız Gazete Akdeniz'de tam sayfa olarak son sayfada işte böyle yer aldı.
 
Yaz yoğunluğunda düğün yapılabiliyor mu? Otelin yoğunluğu düpün organizasyonunu etkilemiyor.

 
Bize önceden bildirilmesi durumunda düğün yapabiliyoruz. Burada önceden bildirilmesi diye belirttiğim konu salonların durumu ve planlanması açısındandır.

 
Unutlmaz bir düğün için, düğün yapacaklara ve bölgeye son olarak mesajınızı alsam?

 
Kendilerini evlerinde hissedecekleri bir ortam arıyorlarsa, düğüne gelecek misafirlerini yol cefası çektirmek istemiyorlarsa, bölge halkının özelliklerinin tamamını bilen tam donanımlı bir kadrodan hizmet almak istiyorlarsa, ödüllü aşçıbaşımızın leziz menüsü ve pastası ile misafirlerine unutulmaz anılar ile ayrılmasını istiyorlarsa her şeyden önce salonumuza gelen misafirlerimizi koşulsuz misafir memnuniyeti mantığı ile ağırlayacağımızdan salondan kimsenin mutsuz ayrılmayacağını bilmelerini istiyorum. Bizi biz yapan fiziki yapı güzelliği değil içindeki mükemmel hizmeti vermek için bir biri ile yarışan ekip arkadaşlarımızdır.
 
KEMER LİMAK LİMRA OTEL
Adnan CEYLAN / İnsan Kaynakları Müdürü
Tel: 0 242 824 53 00YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TURIZM DOSYASI hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer RÖPORTAJLAR

Tümü

TURİZM DOSYASI WEB TV - HABERLER
Türkiye’nin uluslararası en büyük turizm buluşmalarından birisi olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın (EMITT) 22’ncisi hem katılım hem de ilgi anlamında rekor kıracak gibi görünüyor. >>>


Almanya’da yaşayan ve tatillerini 12 yıldan bu yana Kemer Limak Limra Otel olarak seçen Carina Moecker Neuss ve arkadaşları, Almanya’dan getirdikleri kedi evlerini ve mamaları otelin çeşitli noktalarına yerleştirdiler ve yaptıkları bu davranış ile de alkışı hak ettiler. Alman Turistler, Limak Limra Otel’in kedi sever bir otel olduğunu bunun için de 12 yıldan bu yana tatil için tek adreslerinin Limak Limra olduğunu söylediler >>>


Turizm sektöründe yeni işbirlikleri ve ülke tanıtımına katkıda bulunmak için yola çıkan Travel Turkey İzmir Fuarı renkli görüntülere sahne olurken, bu vesile ile sektörde buluşma fırsatı yakaladı. Turizm Yazarı Halil Öncü fuarı dakika dakika takip etti.>>>


Turizm Yazarı Halil Öncü, Golf turizmindeki gelişmeleri Belek Kaya Palazzo Golf Müdürü Şehmus Işık,Innvista Otel Genel Müdürü Ülkay Atmaca ve turnuva için Belek’e gelen Bodrum Golf Müdürü Can Ertuna’dan aldı.>>>


ADALYA HOTELS & Partners Gala Yemeği Renkli Görüntüler Sahne Oldu. Turizm Yazarı Halil Öncü’nün izlenimleri ve geceden görüntüler. >>>
Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde yer alan ve kuruluşundan itibaren hızlı ve emin adımlarla büyümeye devam eden Gezinomi, 2017 yılı acenteler buluşmasını Antalya’da gerçekleştirdi.
>>>

Sponsor Bağlantılar

Turizm Dosyası - Sektörden Son Gelişmeler

Adres : Turizm Dosyasi .... Turizm Haberleri Sektörden Son Haberler
Tel :0 542 437 90 04
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]