28Kasım2017, 09:01 - Anasayfa // GÖRÜNTÜLÜ Haberi yazdır

DEĞİŞİMİN GÜCÜNE İNANIN, GENEL KURUL YAPILACAK!

DEĞİŞİMİN GÜCÜNE İNANIN, GENEL KURUL YAPILACAK!

TÜRSAB yönetiminin yetkisini aşarak Genel Kurul'a yönelik manipülasyon yaptığını söyleyen Değişim Hareketi lideri ve TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya, " Yetkili kamu otoritesince aksi bir karar alınmadığı müddetçe Genel Kurul 2 - 3 aralık tarihlerinde gerçekleşecektir" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

TÜRSAB yönetiminin yetkisini aşarak Genel Kurul'a yönelik manipülasyon yaptığını söyleyen Değişim Hareketi lideri ve TÜRSAB Başkan adayı Firuz Bağlıkaya, yasal sürecin devam ettiğini belirterek, " Yetkili kamu otoritesince aksi bir karar alınmadığı müddetçe Genel Kurul 2 - 3 aralık tarihlerinde gerçekleşecektir" dedi.

"Çalışmaya devam ediyoruz"

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini vurgulayan Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, destekçilerine hitaben, "Siz değerli meslektaşlarımın da aynı doğrultuda çalışmaya devam etmenizi hepinizden rica ediyorum" dedi.

Firuz Bağlıkaya, yayınladığı video mesajda şunları söyledi:"Kıymetli Yol Arkadaşlarım, değerli meslektaşlarım...

Mevcut TÜRSAB yönetimi hiçbir yetkisi olmadan, Genel Kurulumuzu ertelemeye yönelik girişimde bulundu ve sitesinde de bu kararı yayınlayarak manipülasyon yapma uğraşı içerisine girdi.

Bakanlık temsilcisi gözetiminde 26 Kasım 2017 tarihinde saat 10.30’da Genel Kurul açıldı ancak yeterli çoğunluk sağlanamadığından yasa gereği Genel Kurulun 2 - 3 aralık tarihlerine ertelenmesi yönünde karar alındı.

Bugün ilçe seçim kurulu seçimlerin daha önce belirlendiği üzere 2-3 aralık tarihinde yapılması yönünde karar almış, Bakanlığımızda kongre hazirun listesini yine bugün sitesinde yayınlamış ve kongrenin ertelenmesi yönünde bir beyanda bulunmamıştır.

Yetkili kamu otoritesince aksi bir karar alınmadığı müddetçe Genel Kurul 2 - 3 Aralık tarihlerinde gerçekleşecektir. Seçim çalışmalarımız yola çıktığımız ilk günkü arzu ve istekle devam etmektedir.

Siz değerli meslektaşlarımın da aynı doğrultuda çalışmaya devam etmenizi, hepinizden rica ediyorum.

Değişimin gücüne inanın.

Genel Kurulumuzda bir arada olacağız ve değişimi birlikte gerçekleştireceğiz."YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TURIZM DOSYASI hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÖRÜNTÜLÜ

Tümü

TURİZM DOSYASI WEB TV - HABERLER
Türkiye’nin uluslararası en büyük turizm buluşmalarından birisi olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın (EMITT) 22’ncisi hem katılım hem de ilgi anlamında rekor kıracak gibi görünüyor. >>>


Almanya’da yaşayan ve tatillerini 12 yıldan bu yana Kemer Limak Limra Otel olarak seçen Carina Moecker Neuss ve arkadaşları, Almanya’dan getirdikleri kedi evlerini ve mamaları otelin çeşitli noktalarına yerleştirdiler ve yaptıkları bu davranış ile de alkışı hak ettiler. Alman Turistler, Limak Limra Otel’in kedi sever bir otel olduğunu bunun için de 12 yıldan bu yana tatil için tek adreslerinin Limak Limra olduğunu söylediler >>>


Turizm sektöründe yeni işbirlikleri ve ülke tanıtımına katkıda bulunmak için yola çıkan Travel Turkey İzmir Fuarı renkli görüntülere sahne olurken, bu vesile ile sektörde buluşma fırsatı yakaladı. Turizm Yazarı Halil Öncü fuarı dakika dakika takip etti.>>>


Turizm Yazarı Halil Öncü, Golf turizmindeki gelişmeleri Belek Kaya Palazzo Golf Müdürü Şehmus Işık,Innvista Otel Genel Müdürü Ülkay Atmaca ve turnuva için Belek’e gelen Bodrum Golf Müdürü Can Ertuna’dan aldı.>>>


ADALYA HOTELS & Partners Gala Yemeği Renkli Görüntüler Sahne Oldu. Turizm Yazarı Halil Öncü’nün izlenimleri ve geceden görüntüler. >>>
Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde yer alan ve kuruluşundan itibaren hızlı ve emin adımlarla büyümeye devam eden Gezinomi, 2017 yılı acenteler buluşmasını Antalya’da gerçekleştirdi.
>>>

Sponsor Bağlantılar

Turizm Dosyası - Sektörden Son Gelişmeler

Adres : Turizm Dosyasi .... Turizm Haberleri Sektörden Son Haberler
Tel :0 542 437 90 04
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]